Zvýhodněné vouchery na nákup v Potten Pannen Staněk

Zvýhodněné vouchery na nákup v Potten Pannen Staněk
Registrace již skončila 0:00:00:00 Termín akce od 01. 12. 2016 do 31. 12. 2016
Místo konání

Povýšit vaření, stolování a vše, co se děje (nejen) okolo kuchyně na výsostné umění. Zkušeným profesionálům i nadšeným amatérům dát do rukou dokonalé nástroje z produkce těch nejlepších světových značek, na jejichž kvalitu se mohou bezvýhradně spolehnout. S touto vizí vstoupila v roce 1992 na trh ryze česká společnost Potten & Pannen – Staněk. Tři slova: značka, kvalita, servis – zůstaly jejím krédem dodnes.

 

Společnost Potten & Pannen – Staněk si za skoro 25 let vybudovala výjimečnou pozici. Je vnímána jako nejprestižnější importér kuchyňských a domácích potřeb a designově orientovaných produktů v České republice a značnému respektu se těší i ve světě mezinárodního obchodu.  Z četných nabídek zahraničních výrobců, kteří mají zájem svěřit výhradní zastoupení a distribuci svých výrobků právě jí, však pečlivě vybírá tak, aby zákazníkům nadále přinášela produkty po všech stránkách splňující jejich očekávání.

 

Pro klienty Erste Premier nabízíme zvýhodněný dárkový certifikát v hodnotě 1000 Kč za 700 Kč. Limit akce je 1 voucher/1 klienta. Dárkový certifiká lze použít k úhradě nákupu v kterékoli prodejně Potten & Pannen - Staněk i na eshopu www.vasekuchyne.cz.

Kapacita akce byla naplněna

Podobné akce