Velikonoční tvoření v Kavárně Maluj

Velikonoční tvoření v Kavárně Maluj
Registrace již skončila 0:00:00:00 Termín akce 13.4. 16:00 až 19:00
Místo konání

Srdečně vás a hlavně vaše děti zveme na velikonoční tvoření do Kavárny Maluj!

 

Co vše vás na dílničkách čeká? Namalujete si vlastní hrnek, talíř nebo misku, s čímž vám rády poradí zkušené lektorky z Kroužků a Proužků, které vám vše nejprve vysvětlí. Dílo po dokončení ponecháte v dílně k vypálení a za dva týdny si ho zde budete moci vyzvednout hotové. Z nádobí se pak dá samozřejmě jíst i pít. Pro zájemce bude rovněž připravena i exkurze do zákulisí dílny, kde se můžete podívat, jakým procesem ještě musí výrobky projít, než si je můžete odnést domů. Abyste však neodešli tento večer domů s prázdnou, tak budou připraveny i keramické velikonoční zápichy do květináčů, které si budete moci namalovat a po uschnutí odnést. A nebude chybět dětmi tolik oblíbené malování na obličej.

 

Maluje se profesionálními glazurami firmy Mayco, které jsou netoxické a malovat s nimi zvládají i ti nejmenší. Na akci můžete dorazit i s miminky, lektorky vám rády pomohou i s vytvořením otisků ručiček či nožiček na keramiku, což je nezapomenutelná památka.

 

Termíny: 11. a 13. 4. 16:00 - 19:00 hodin

Lokalita: Praha

 

Cena je 200 Kč za dítě, z kapacitních důvodů s každým dítětem může přijít 1 dospělý doprovod. Limit akce je 2 místa na klienta, kapacita akce omezena.

Podobné akce