Profi Shopping s Tatianou Sladíkovou a FADE

Profi Shopping s Tatianou Sladíkovou a FADE
Registrace již skončila 0:00:00:00 Termín akce od 13. 03. 2018 do 29. 03. 2018

Kdo by nechtěl zažít tu pravou nákupní horečku s profi stylistkou a top světovými značkami? Pochlubit se outfitem jaký nosí Jennifer Lopez nebo sestry Kardashianovy? Teď můžete!

 

Připravili jsme pro vás Profi Shopping se stylistkou Tatianou Sladíkovou a značkami Guess, Calvin Klein, Marciano, Michael Kors, Pinko, Elisabetta Franchi, Patrizia Pepe.

 

Profi Shopping proběhne v březnu a navštívíme Prahu, Brno, Ostravu, Plzeň; východní Čechy uspokojíme v Trutnově a Vrchlabí. Pro všechny,  kteří si přijdou „zashopovat“ s námi, máme nachystaný dárek a 15% slevu. 

 

Uvidíme se:

  • 13. března v Praze v OC Palladium
  • 14. března v Praze v OC Nový Smíchov
  • 22. března v Ostravě v OC Forum Nová Karolina
  • 27. března v Plzni v OC Olympia
  • 29. března v Trutnově, FADE Indigoblue – Bulharská 66
  • 29. března ve Vrchlabí, FADE – Krkonošská 182
  • 4. dubna v Brně v OC Olympia

 

Módní stylistka Tatiana Sladíková

Pracovala 10 let pro časopisy Cosmopolitan, Bazaar a Dolce Vita. Spolupracuje jako stylistka s kalendářem Stock, jehož tváří byly zpěvačka Helena Zeťová, modelky Alena Šeredova a Pavlína Němcová, herečka Jitka Čvančarová a mnoho dalších. Dále obléká herečku Ivanu Chýlkovou, modelky Danielu Peštovou a Adrianu Sklenaříkovou. Momentálně působí jako osobní stylistka v OC Chodov.

 


Cena za tento exkluzivní zážitek je 490 Kč. Kapacita Profi Shopping je v každém místě omezená, proto neváhejte a PŘIHLASTE SE CO NEJDŘÍVE.

 

Klientům Premier Benefit Clubu bude během eventů poskytnuta sleva 15% a dárek k nákupu. V případě, že nebudete mít možnost se zúčastnit eventů, připravili jsme pro vás 15% slevu na online nákup na www.FADE.cz při zadání hesla „Erste“ v období od úterý 13. do soboty 31. března 2018.

 

Podobné akce