Spartan Challenge 60

Spartan Challenge 60
Registrace již skončila 0:00:00:00 Termín akce od 01. 04. 2018 do 30. 04. 2018

Spartan Challenge 60/SC60 - Pojďte se dát do parády s profi trenéry SRTG, CRTC a Slim pastou za 60 dní!

 

Chcete dostat novou chuť do života? Mít radost ze sebe sama a navíc mít platný tréninkový a stravovací plán s individuálním přístupem po celé ČR? Pojďte se dát do parády s profi trenéry SRTG a CRTC!

 

Co obsahuje tato exkluzivní nabídka:

  • tréninkový plán,
  • mix Gym - workout – práce s vlastní vahou,
  • jogging - příprava na Spartan Race překážky a metodika běhu,
  • stravovací plán s ohledem na vaše potřeby - nabrání svalové hmoty, zlepšení zdravotního stavu, kondice, fyzičky a redukce váhy. Každý účastník programu SC60 dostane startovací plán a balíček Slim Pasty jako stravovací tip, včetně slevy na nákup Slim Pasty v libovolném množství,
  • diagnostika aktuálního zdravotního stavu a stanovení individuálního cíle – zlepšení: výkon, zdravotní stav, redukce váhy atp.,
  • osobní manuál - pomocník, který pomůže, když budou docházet síly či motivace, kde budete mít kompletní návod, jak se o sebe starat. Kterak cvičit a hýbat se ve dnech, kdy nejsou tréninky – v kanceláři, na cestách; jak se stravovat a hlavně zvládnout SC60 s radostí a chutí.

 

Další služby: trenér na telefonu, facebooková skupina všech účastníků, jednotlivé skupiny v místě, sdílení, individuální a skupinová podpora a inspirace.

 

Periodicita: 2 tréninky týdně s různorodou náplní, od techniky provedení cviků, přes kruhové tréninky až po konkrétní přípravu na překážkový závod. Nebudeme jen v gymu, ale vyrazíme zapracovat na běžeckých schopnostech a zacvičíme si i v terénu.Na konci individuální výstupy a v případě zájmu zvýhodněné startovné na některý ze Spartan Race závodů.
Tuto exkluzivní nabídku jsme připravili pro klienty Erste Premier za cenu 2 300 Kč za 2 měsíce.NENÍ NA CO ČEKAT! Kapacita každé cvičební jednotky je maximálně 15 lidí! ŽIJTE S CHUTÍ.

Podobné akce