Barum Czech Rally Zlín

Barum Czech Rally Zlín
Registrace již skončila 0:00:00:00 Termín akce 24. – 26. srpna 2018
Místo konání

První ročník Barum Czech Rally Zlín se jel v roce 1971, což z „Barumky“ činí jednu ze tří nejstarších automobilových soutěží v České republice.

 

Barum Rally je také dlouhodobě jedním z nejvýznamnějších českých motoristických podniků a tradičně bývá součástí kalendáře FIA Mistrovství Evropy v rally (ERC).

 

Domácí posádky tak mohou v jejím průběhu poměřit své síly se silnou mezinárodní konkurencí.

 

Barumka se uskuteční letos jako předposlední rally osmidílného seriálu mistrovství Evropy, který odstartuje koncem března na Azorských ostrovech a vyvrcholí koncem října v Lotyšsku. Zlínská rally se pojede zároveň jako finálový šestý závod ERC Junior pro mladé nadějné jezdce a bude se započítávat do Mistrovství České republiky v rally 2018.

 

Některé rychlostní zkoušky Barum Czech Rally Zlín – jako například Pindula, Maják, Troják nebo Semetín – patří k legendám české rally.

 

V pátek večer zahajuje soutěž divácká rychlostní zkouška přímo v srdci města. Další dvě etapy se pak odehrávají v kopcovitém terénu, na často rozbitých asfaltových tratích v blízkém okolí hostitelského města.

 

Pro klienty Erste Premier je k dispozici zvýhodněná cena na víkendovou permanentku nebo exkluzivní balíček VIP Gold!

 

Permanentka - 280 Kč

Permanentka (visačka) Barum Czech Rally Zlín umožňuje vstup na Shakedown (Testovací RZ) a Kvalifikační rychlostní zkoušku, všechny rychlostní zkoušky a do servisního areálu v Otrokovicích v průběhu všech tří dnů rally.

Více informací o permanence zde.

 

Balíček VIP Gold - 3440 Kč

Dopřejte si luxusní VIP balíček Gold, se kterým získáte celou řadu exkluzivních výhod a pozorností! Více informací o balíčku zde.

 

Více informací o akci zde:
http://www.czechrally.com
https://www.visitrally.cz/barumrally/vstupenky/10/vip-balicek-gold-2018.html

 

Děti do 10 let a držitelé průkazů ZTP mají vstup gratis.

Podobné akce