Letní grilování v hotelu Hoffmeister

Letní grilování v hotelu Hoffmeister
Registrace již skončila 0:00:00:00 Termín akce 13. 09. 2016
Místo konání

Nejen k létu a prázdninám patří zahradní grilování! Zveme Vás do hotelu Hoffmeister & Spa ***** k tradičnímu letnímu grilování na hotelové terase. Šéfkuchař Jiří Svoboda sestavil speciální menu, které obsahuje bohatou variaci předkrmů a salátů a jehož vrcholem jsou grilované pochoutky z toho nejlepšího masa. Samozřejmě také nesmíme zapomenout na sladkou tečku, kterou reprezentuje čokoládová fontána s ovocem a meloun plněný ovocným salátem s vodkou a sektem. Žízeň v parném počasí zaženou vynikající domácí limonáda a samozřejmě dostatek piva a vína. V případě Vašeho zájmu lze grilování pojmout jako kurz vaření a i Vy se můžete naučit triky, které používají profesionálové při přípravě lahodných a zdravých pokrmů.

Termíny:

  • 9. Srpna
  • 30. Srpna
  • 13. září
  • 27. září


Griluje se vždy od 18.30 – 21.30 hodin na letní a zimní hotelové terase Zvýhodněná cena za osobu: 700 Kč vč. jídla a nápojů

Neváhejte a rezervujte si svůj stůl na lince Concierge: +420 221 586 690, zaplaťte je kartou Erste Premier/ČS Premier a získáte zvýhodněnou cenu 700 Kč/osoba.

Podobné akce